Erekcja i Impotencja - Podstawowe Informacje - Porady Na Temat Produktów Prozdrowotnych - www.poradylekowe.pl

Erekcja i Impotencja – Podstawowe Informacje

Ostatnia aktualizacja:

Jak walczyć z zaburzeniami erekcji

Wedle wszelkich badań nawet dwadzieścia do trzydziestu procent polskich mężczyzn może cierpieć na chwilowe lub stałe zaburzenia erekcji. Nie leczone, sporadyczne zaburzenia erekcji mogą przekształcić się w długotrwałe i stanowić poważny problem w relacjach męsko – damskich, ocenie własnej wartości, a także zdrowotny. Na szczęście na rynku znajdziemy wiele środków, które wspomogą nas w walce z tą przypadłością.

Erekcja. Kiedy pojawiają się problemy

Zaburzenia erekcji pojawiają się najczęściej po czterdziestym roku życia, ale pogarszająca się jakość żywności oraz zanieczyszczenie środowiska sprawiają, że coraz częściej problem ten dotyka już nawet dwudziestolatków. Pierwszą i najczęstszą reakcją jest chęć zakupu środków farmakologicznych, które pozwolą nam szybko rozwiązać problem, dzięki czemu nasza erekcja będzie mocna i stabilna jak dawniej. Zanim to jednak uczynimy, musimy nieco zmienić charakter naszego codziennego jadłospisu i trybu życia. To, co jemy, wpływa bowiem znacząco na zaburzenia erekcji. Przyczyny mogą tu być zresztą mocno zróżnicowane i wzajemnie na siebie wpływać.

Przede wszystkim powinniśmy zredukować lub wręcz wyeliminować z menu wszelkie mięso oraz produkty, które są bogate w tłuszcze i węglowodany. Musimy też zastosować dietę odchudzającą, która będzie skuteczna i pomoże nam zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zamiast tego spożywajmy więcej warzyw oraz owoców ze szczególnym wskazaniem na awokado, jagody, truskawki, cytryny czy maliny. Nie zaszkodzą nam sałata, pietruszka, kolendra oraz brokuły, a także świeże orzechy i nasiona. Produkty te zawierają dużo witamin z grupy B i E oraz cynk co na erekcje wpływa niezwykle pozytywnie. Pierwszym krokiem do rozwiązania problemów z erekcją jest też rezygnacja ze wszelkich używek. Zarówno papierosy, jak i alkohol, a tym bardziej wszelkie narkotyki mają bardzo niekorzystny wpływ na nasze możliwości i sprawność seksualną. Wskazane jest też regularne spożywanie posiłków oraz wysypianie się. Nasz czas snu musi trwać minimum pięć lub sześć godzin, a sen nie powinien być zakłócany.

Skuteczne tabletki na erekcje

Jeśli zmiana diety nie wystarczy warto rozejrzeć się za suplementami, lub wypróbować tabletki na erekcje bez recepty. Środki te możemy zakupić praktycznie w każdej aptece lub w niektórych bardziej renomowanych sklepach internetowych. Tabletki na erekcje to niezwykle skuteczny środek, który jest w stanie szybko pomóc nam z problemem erekcji, ale musimy mieć pełną świadomość, że ich działanie jest wspomagające i jeśli nie zmienimy swojego stylu życia i nie zaczniemy funkcjonować na zdrowszych zasadach, to samo łykanie tabletki pomoże nam w niewielkim stopniu. Środki na erekcję bez recepty mogą przyjmować mężczyźni w każdym wieku niezależnie od przyczyn, które powodują, że powstał problem z erekcją. Główne ich działanie polega na oddziaływaniu na układ krążenia, przez co zostaję wyraźnie poprawiona drożność naczyń i do członka może napłynąć więcej krwi. Najlepsze tabletki na erekcje potrafią nam pomóc bardzo wydatnie i już po kilkunastu dniach stosowania kuracji cieszyć się możemy lepszą, silniejszą i co najważniejsze stabilną erekcją. Musimy mieć jednak świadomość, że leki na erekcję bez recepty nie powodują zwiększenia ochoty na seks. Nawet przy regularnym ich użytkowaniu nasz popęd seksualny nie zostanie znacząco wzmocniony. Do tego służą afrodyzjaki. Wbrew panującej opinii większość tego typu leków nie wpłynie też na naszą płodność. Jeśli staramy się o dziecko i od dłuższego czasu mamy z tym poważny problem, to rozwiązaniem będzie wizyta u specjalisty nie zaś korzystanie z jakichkolwiek preparatów, które poprawiają naszą erekcję. Tabletki na potencje sprawią co prawda, że wytryski nasze będą bardziej obfite i będziemy w stanie lepiej je kontrolować i nad nimi panować, ale nie poprawią charakteru i jakości naszej spermy.

Co najważniejsze leki na zaburzenia erekcji są całkowicie bezpieczne. Zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, przechodzą szczegółowe badania i producent musi udowodnić ich właściwości lecznicze, zanim lek będzie oficjalnie sprzedawany w aptece.

Jak poprawić erekcje lekami

Oczywistą konsekwencją stosowania leków jest wzmocnienie erekcji. Jeśli jednak zastanawiamy się jak wzmocnić erekcje i ją utrzymać, to musimy wiedzieć, że zdecydowana poprawa nie nastąpi natychmiast po zażyciu jednej tabletki. Musimy stosować preparat regularnie, a jeśli poprawa nie wystąpi przez dłuższy czas, mimo stosowania różnych środków, to skierować się do lekarza specjalisty. Dużą pomocą mogą nam też służyć suplementy diety, które zostały zaprojektowane i stworzone tak, aby dostarczyć do naszego organizmu te składniki, których nam wyjątkowo brakuje. W składzie takich suplementów, ale też leków znajdziemy tylko naturalne składniki, dzięki czemu mamy pewność, że produkty te są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia i nie powodują niepożądanych skutków ubocznych. Szczególnym składnikiem, który często znajdujemy w tego typu produktach, jest choćby korzeń maca. To warzywo korzeniowe, którego działanie znane jest od bardzo dawna i wielokrotnie wykorzystywane w medycynie naturalnej. Nie tylko pomaga utrzymać i zachować sprawność seksualną, ale też skutecznie zwalcza osteoporozę, a w przypadku kobiet łagodzi wszelkie objawy menopauzy czy miesiączki.

Warzywo to zwiększa znacząco popęd płciowy i ułatwia erekcje. Dodatkowo poprawia jakość spermy i zwiększa ruchliwość plemników. Spożywając leki lub suplementy, w których występuję korzeń maca, dostarczamy jednocześnie do organizmu dużo białka oraz praktycznie wszystkie niezbędne nam do prawidłowego funkcjonowania organizmu, aminokwasy. Znajduję się w nim choćby arginina, która najbardziej chyba przyczynia się do zwalczania problemów z erekcją czy bezpłodnością. Warzywo to nie bez przyczyny nazywa się czasami naturalną viagrą.

Leki na erekcje. Tylko sprawdzone źródło

Leki na erekcje bez recepty powinniśmy kupować tylko i wyłącznie w sprawdzonych źródłach. Najlepszym miejscem będzie oczywiście apteka lub sprawdzony i wiarygodny sklep internetowy. W żadnym wypadku nie kupujmy leków na bazarach czy podejrzanych aukcjach. Nie powinniśmy też nabywać opakowań, które zostały już wcześniej przez kogoś otwarte. Kiedy kupujemy leki na zaburzenie erekcji, musimy mieć stuprocentową pewność, że nabywamy produkt oryginalny, którego skład jest całkowicie zgodny z deklaracją producenta. Niestety w przypadku osiedlowych bazarów czy aukcji takiej pewności mieć nie możemy, a ryzyko zakupu podróbki jest w tym wypadku zbyt duże. Tymczasem chodzi tu o nasze zdrowie.

Leki na erekcje zakupione w legalnym źródle są natomiast absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia i nie powodują żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Niejednokrotnie stosuję się w przypadkach niedokrwienia serca czy też wtedy, kiedy układ krwionośny nie działa prawidłowo. Niemniej bardzo ważne jest stosowanie się do wszystkich zaleceń producenta i nieprzekraczanie wyszczególnionej dawki leku. Jednocześnie nie powinniśmy używać jednocześnie dwóch takich samych leków, a nawet suplementów. Musimy też zwrócić uwagę na przechowywanie produktu oraz nie wolno go nam łączyć z alkoholem czy narkotykami. W takim wypadku nasz organizm może ponieść niepowetowane straty i to nie z winy producenta.

Naturalne składniki to skuteczny sposób na erekcję

Źródłem sukcesu leków na erekcje jest ich skład. W większości produktów tego typu składniki zostały dobrane w taki sposób, aby wzajemnie stymulować swoje działanie. Efektem każdy ze składników działa dużo wydajniej i skuteczniej, niż działoby się to w pojedynkę. Większość leków na erekcje składa się w głównej mierze z naturalnych składników. Bardzo ważne są w nich witaminy z gruby B i E, które gwarantują, że nastąpi poprawa erekcji. Witamina E jest wręcz nazywana witaminą młodości i seksualności. Z kolei witaminy A i D biorą udział w procesach skurczu i rozkurczu mięśni, co jest oczywistą podstawą i warunkiem, żeby zaistniała szybka erekcja. Popularnym składnikiem jest arginina, która w naturze występuję najczęściej w orzechach. Wspomaga ona produkcje tlenku azotu w organizmie, który jest niezbędny do pojawienia się męskiego wzwodu. Z kolei cynk ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie prostaty. W lekach i suplementach znajdzie też wyciągi roślinne, które mają znane od dawna właściwości i pozytywny wpływ na ludzki organizm. Najczęściej jest to liść Damiana, który pomaga w regulacji wydzielania hormonów oraz jest bardzo przydatny przy zwalczaniu stanów depresyjnych, oraz lękowych. Korzeń Suma zaś poza zbawiennym wpływem na metabolizm i układ nerwowy, jest rośliną wzmagającą potencjał energetyczny organizmu oraz przeciwdziałający zmęczeniu. Guarana zaś poprawia zdolność koncentracji i także likwiduje objawy zmęczenia. Najbardziej znanym składnikiem jest natomiast korzeń żeń- szenia syberyjskiego. Przez niektórych uznawany jest za niezwykle skuteczny afrodyzjak. Przeciwdziała impotencji oraz stymuluje wytrzymałość i energie organizmu. Poza tym zmniejsza konsekwencje dla organizmu, związane z zanieczyszczeniem powietrza.

Impotencja

Jeśli zaburzenia erekcji pojawiają się coraz częściej, a my nie podejmujemy żadnego leczenia, a tym bardziej nie zmieniamy swojego trybu życia, to kolejnym krokiem może być impotencja. Objawy tego zaburzenia to całkowity brak erekcji lub nieosiąganie siły wzwodu, która umożliwiałaby odbycie stosunku płciowego. Impotencja dotyka najczęściej mężczyzn, którzy ukończyli już czterdziesty rok życia i mają tendencje do tycia lub nadużywania używek. Przyczyny impotencji są takie same jak w przypadku każdego zaburzenia erekcji. Leczenie impotencji zaś może przebiegać różnorako. W niektórych przypadkach konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty z zakresu urologii, który przeprowadzi z nami wywiad i ustali fizyczną przyczynę impotencji. Może się też okazać, że potrzebna nam będzie pomoc od seksuologa. Ta konieczna jest wtedy, kiedy przyczyna braku erekcji tkwi w naszej psychice i różnych potrzebach seksualnych. W takim przypadku póki nie usuniemy blokady z naszej głowy, objawy impotencji zapewne nie ustąpią.

Redakcja PoradyLekowe.pl
Cześć, miło nam, że czytasz nasze artykuły - jeśli masz jakieś pytania - pytaj - jesteśmy do usług! Tomek - pasjonat nowoczesnych technologii, trochę geek - poszukuję pomysłu na życie, udzielam się w internetach. Ewelina - miłośniczka zdrowia, diet i zdrowego odżywania. Południami siedzę na siłowni, a wieczorami się nie nudzę ;) Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, jak nam coś wpadnie do głowy to na pewno napiszemy!
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry