Libido u Kobiet - Środki na Potencje dla Kobiet - Porady Na Temat Produktów Prozdrowotnych - www.poradylekowe.pl

Libido u Kobiet – Środki na Potencje dla Kobiet

Ostatnia aktualizacja:

Spadając libido, jest dla większości kobiet bardzo dużym problemem. Mimo że nie mówimy się o nim, tak często, jak w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn, to dla wielu z nas jest to realny problem, który wpływa na relacje małżeńskie lub partnerskie i nie pozwala w pełni cieszyć się pożyciem seksualnym.

#1 Femin Plus

Ocena ekspertów: 4.9

Femin Plus niezwykle korzystnie wpływa na kobiece libido, przez co mamy ochotę na częstsze i aktywniejsze zbliżenia. Opracowany został na bazie składników naturalnych, dzięki czemu jest bezpieczny dla naszego zdrowia i nie niesie ze sobą skutków ubocznych dla organizmu. Zastosowanie kompilacji ziół i afrodyzjaków pozwala nie tylko na podniesienie libido, ale też eliminuje negatywne skutki niezdrowego trybu życia. Sprawdź teraz Aktualne Promocje ProBreast Plus.

Wydatnie redukuje efekty przepracowania oraz stresu, a także niekorzystne zmiany hormonalne, które pojawiają się w trakcie ciąży, po porodzie czy też przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych lub w trakcie menopauzy. Szczegółowy opis Femin Plus znajdziecie tutaj.

Naturalny skład, bezpieczny w stosowaniu. Jakie efekty? – Sprawdź opinie i efekty stosowania na stronie producenta.

#2 Femmax

Ocena ekspertów: 4.8

Przy opracowywaniu formuły preparatu Femmax pracowali specjaliści z wielu branż, nie tylko farmaceutycznej. Wypracowana, skuteczna formuła Femmaxu to owoc współpracy lekarzy, chemików oraz specjalistów do spraw żywienia. Ponieważ libido, jak cała sfera intymna jest związana z emocjami w momencie kiedy pojawiają się na tym polu problemy, mamy tendencje do przypisywania tego poważniejszym przyczynom (np. problemy w związku) niż ma to miejsce w rzeczywistości. Sprawdź teraz Aktualne Promocje Femmax.

Femmax podniesie libido każdej kobiety, niezależnie od przyczyn dla których pozostaje ono na niezadowalającym poziomie. Femmax działa na kilku poziomach. Przede wszystkim odpowiednio dobrane składniki stymulują receptory dzięki czemu możliwe jest maksymalne wyostrzenie naszych zmysłów. Szczegółowy opis Femmax znajdziecie tutaj.

Podniesie libido niezależnie od przyczyny! – Sprawdź opinie i efekty stosowania na stronie producenta.

Libido u kobiet czemu maleje?

Zazwyczaj nie istnieje jeden i tylko jeden czynnik, który powoduje, że libido u kobiet spada. Przyczyn może być kilka, a nawet kilkanaście i mogą występować wszystkie na raz lub po kolei. Jednak podobnie jak w przypadku mężczyzn potencja u kobiet jest ściśle skorelowana z prowadzonym trybem życia i jakością spożywanych produktów. Wpływ na podniecenie u kobiet może mieć stresujący dzień w pracy, ogólne zmęczenie organizmu, fatalna dieta, czy też po prostu zbyt częste stosowanie używek, takich jak papierosy czy alkohol. Częstym wypadkiem są też zaburzenia hormonalne, które występują bardzo często w okresie menopauzy, przy niedoczynności tarczycy lub choćby podczas stosowania antykoncepcji czy przy terapii hormonalnej. Spadek zainteresowania seksem to też pokłosie choroby wieńcowej, cukrzycy czy zażywania środków antydepresyjnych. Ostatecznie wpływ na libido mogą mieć zaburzenia o podłożu czysto psychologicznym, które mimo braku przeszkód fizycznych, uniemożliwiają skutecznie współżycie seksualne wielu kobietom.

Na pytanie, jak zwiększyć potencje, można również odpowiedzieć wielotorowo. Istnieją oczywiście środki podniecające dla pań dostępne w aptece. Możemy tu wybierać pomiędzy suplementami diety, zastosować tabletki na potencje dla pań bez recepty czy środki pobudzające dla pań. W pierwszej kolejności warto na wszelki wypadek przetestować domowe, sprawdzone metody i środki podniecające kobietę, które znajdziemy w każdej kuchni.

Sposobem na wzmocnienie lub ogólnie pobudzenie libido jest ciągłe urozmaicanie życia seksualnego. Zmiana pory dnia, w której się kochacie lub miejsca, gdzie to robicie. Istnieje też cały arsenał gadżetów, które pomogą wam zwalczyć łóżkową nudę, a która jest bardzo często bezpośrednią przyczyną spadku libido. Stosunkowo dobre efekty daje też zastosowanie odpowiednich olejków, których kompozycje zapachowe mają na celu wzbudzenie pożądania. Za najbardziej efektywne uważa się olejki na bazie migdałowej czy olejek jaśminowy. W niektórych sytuacjach cuda mogą zdziałać afrodyzjaki. Te możemy zażywać w formie gotowych tabletek lub też przygotować samemu i podać na wspólnej z mężem, lub partnerem kolacji. Za najbardziej działające w przypadku kobiet uważa się ciemną czekoladę, chili oraz melon i wytrawne czerwone wino. W każdym z tych produktów znajdują się składniki, które działają jak środki podniecające dla kobiet. Oczywiście żadne to działanie nie będzie miało prawa być, choć odrobinę skuteczne, jeśli nasz organizm będzie zbyt zmęczony lub wręcz wycieńczony, aby podjąć próbę współżycia. Dlatego bez względu na to, którą metodę zastosujemy, to podstawą jest zrelaksowanie organizmu. Co jednak począć w sytuacji, kiedy wszelkie metody nie dają spodziewanych rezultatów, a jednocześnie wyeliminowaliśmy przyczyny wynikające z poważnej choroby lub urazów psychicznych. W takim wypadku mogą nam pomóc tabletki na potencje dla pań. W

aptece lub renomowanym sklepie internetowym znajdziemy tego typu środków całe mnóstwo. Tabletki na potencje dla kobiet różnią się nie tylko skutecznością i celowością działania, ale też składem oraz intensywnością i szybkością reakcji. Zanim jednak wybierzemy się na zakupy, powinniśmy pamiętać o żelaznej zasadzie, która obowiązuję w przypadku kiedy kupujemy leki na potencje dla pań. Na miejsce zakupów wybieramy tylko i wyłącznie apteki lub sklepy internetowe, gdzie mamy stuprocentową pewność, że otrzymujemy produkt, który jest zgodny z opisem. Omijajmy wszelkie podejrzane aukcje internetowe i wszystkie miejsce, co do których mamy podejrzenie, że sprzedawcy handlują tam podróbkami znanych leków. Zrezygnujemy też z zakupów tam, gdzie nie jesteśmy w stanie zweryfikować tożsamości sprzedawcy lub tabletki dla kobiet, które kupujemy, były otwierane. Wszystkie produkty od znanych producentów, które zbiorczo nazywa się jako tabletki na popęd dla pań, są całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia. Jednak warunkiem ich skuteczności i tego bezpieczeństwa jest zakup produktu zgodnego z przeznaczeniem producenta i o składzie jaki deklarowany jest na opakowaniu.

Tabletki na potencje dla kobiet. Jak to działa?

Tabletki na potencje dla kobiet pojawiły się dużo później niż analogiczne środki dla mężczyzn. Wynika to z faktu lekceważenia potrzeb pań, przez największych producentów i koncerny farmaceutyczne. Kiedy zorientowane się, że istnieje rynek na tego typu produkty, natychmiast pojawiły się odpowiednie suplementy i środki podniecające dla pań. Tabletki dla kobiet dzielą się na suplementy, które mają podobne działanie co te przeznaczone dla mężczyzn oraz leki o działaniu pobudzającym i tabletki na popęd dla kobiet. Preparaty te mają spowodować przekrwienie narządów płciowych, przez co wzmaga się uczucie podniecenia, a same narządy wykazują dużo większą wrażliwość na wszelkie bodźce dotykowe. Inne produkty działają na bazie uzupełniania braków odpowiednich składników w organizmie lub na regulowaniu gospodarki hormonalnej.

W wielu produktach znajdziemy na przykład L-arginina. Wspomaga ona organizm w podejmowaniu wysiłku fizycznego. Jednocześnie wzmaga produkcje tlenku azotu, który ma tę właściwość, że w większym stężeniu powoduje rozluźnienie mięśni naczyń krwionośnych. Dzięki temu poprawia się cała praca układu krążeniowego, a krew łatwiej dociera do narządów płciowych, co z kolei przekłada się na ich wrażliwość. Korzeń żen – szeń, który nieodłącznie kojarzy nam się męskimi tabletkami na potencje, pomaga jednak też kobietom i bez trudu znajdziemy go w większości suplementów przeznaczonych dla pań. Działa jako afrodyzjak, zarówno u kobiet jak u mężczyzn. Przy okazji pomaga w walce z zapaleniem stawów, opóźnia starzenie się mózgu i obniża poziom cholesterolu we krwi. Z kolei imbir ma działanie rozgrzewające i podobnie jak inne składniki wspomaga pracę układu krążeniowego. Dzięki niemu łechtaczka powiększa się i usztywnia, co ma związek z dostarczeniem do niej większej ilości krwi. Kofeina zaś podnosi ciśnienie krwi i zwiększa produkcje dopaminy, która stymuluje ośrodki przyjemności znajdujące się w organizmie. Jednocześnie pobudza i pomaga aktywnie zwalczać uczucie zmęczenia i senności. Ostatecznie w większości tabletek lub innych środków znajdziemy muira puama, które dodaje energii seksualnej, relaksuje i działa kojąco na działanie układu nerwowego.

Zdecydowana większość środków dostępnych na rynku potwierdza swoją skuteczność nie tylko badaniami, które muszą przejść wszelkie specyfiki, ale też pozytywnymi opiniami od wielu zadowolonych klientek. Musimy jednak pamiętać, że preparaty te nie uczynią za nas cudu. Jeśli obniżone libido jest stanem przejściowym i ma przyczyny w ogólnej kondycji naszego organizmu lub zewnętrznymi bodźcami, które mogą zostać przez tabletki zneutralizowane, to środki te potrafią zdziałać przysłowiowe cuda. Jeżeli jednak obniżenie popędu seksualnego jest elementem choroby, to należy natychmiast poszukać pomocy u lekarza specjalisty. Bez względu na to, czy chodzi tu o chorobę fizyczną, czy blokadę psychiczną, gdzie wskazana jest pomoc seksuologa.

Odpowiednio zastosowana kuracja zwiększy libido u kobiet, poprawi nam nastrój i doda energii. Składniki, które zostały zastosowane w tego typu produktach, mają na celu stworzenie warunków do seksualnego podniecenia i usunięcie barier, których demontaż tylko i wyłącznie za pomocą odpowiedniej diety lub ćwiczeń, mógłby trwać nawet miesiącami. Kolejną zaletą tabletek na podniecenie dla kobiet jest ich pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy, a nawet przyśpieszenie metabolizmu. Działają na nas kojąco i pozwalają bardziej komfortowo zasypiać i relaksować się. Wiele składników, które występują w tabletkach dla kobiet, stosowanych jest w lżejszych środkach antydepresyjnych czy uspokajających. Ich skuteczność można potwierdzić po tygodniu lub dwóch od momentu rozpoczęcia stosowania preparatu. Wtedy to bowiem, organizm zaczyna reagować na zwiększoną dawkę danego składniku i zaczyna działać normalnie.

Ponieważ jak wspomnieliśmy skład tych produktów, jest w większości wypadków naturalny, to nie ma żadnych powodów, aby obawiać się ubocznych efektów działania suplementów czy tabelek dla kobiet. Powinnyśmy jednak pamiętać, aby nie przyjmować żadnych środków nieprzepisanych przez lekarza w stanie błogosławionym, a także w okresie, gdy karmimy piersią. Nie powinno się też łączyć poszczególnych produktów i stosować ich jednocześnie czy zamiennie. Kupując dany produkt, dokończmy kuracje i dopiero wtedy, decydujmy o jego skuteczności lub też jej braku.

Nieco inne działanie mają środki, które zawierają sildenafil. To odpowiedniki męskiej viagry, która zrewolucjonizowała rynek pod koniec ubiegłego wieku. Zastosowanie środków opartych na tym składniku pozwala wedle badań udostępnianych przez producentów zanotować wzrost libido u kobiet. Statystycznie kobiety zażywające tego typu środki uprawiały seks cztery razy chętniej, niż te, które nie decydowały się na zastosowanie środków. Jeśli zdecydujemy się na zastosowanie mocniejszych produktów, które mają w swoim składzie substancje inne niż naturalne, to optymalnym rozwiązaniem jest zasięgnięcie wcześniej opinii lekarza. Ten zadecyduje, czy wybrane i zaproponowane przez nas środki są nam rzeczywiście potrzebne, czy są dla nas bezpieczne i dla naszego organizmu i poinformuje nas o ewentualnych skutkach ubocznych ich przyjmowania. W tym aspekcie ukazuje nam się duża przewaga tabletek dla pań i wszelkich suplementów. Ponieważ nie zawierają one środków innych niż naturalne, to nie muszą być rejestrowane jako leki. Efektem możemy je zakupić bez konieczności chodzenia po lekarzach i stania w długich kolejkach do rejestracji. Wystarczy jedynie odwiedzić okoliczną aptekę lub na podstawie rankingu najskuteczniejszych środków tego typu, wyszukać jeden z nich w sklepie internetowym.

Redakcja PoradyLekowe.pl
Cześć, miło nam, że czytasz nasze artykuły - jeśli masz jakieś pytania - pytaj - jesteśmy do usług! Tomek - pasjonat nowoczesnych technologii, trochę geek - poszukuję pomysłu na życie, udzielam się w internetach. Ewelina - miłośniczka zdrowia, diet i zdrowego odżywania. Południami siedzę na siłowni, a wieczorami się nie nudzę ;) Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, jak nam coś wpadnie do głowy to na pewno napiszemy!
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 0,00 / 5 , a głosowało na niego: 0
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry