Powiększanie Penisa - Bezinwazyjne Sposoby na Powiększanie Penisa - Porady Na Temat Produktów Prozdrowotnych - www.poradylekowe.pl

Powiększanie Penisa – Bezinwazyjne Sposoby na Powiększanie Penisa

Ostatnia aktualizacja:

Wedle badań przeprowadzanych przez seksuologów co drugi mężczyzna narzeka na rozmiar swojego penisa. I, mimo że ponad osiemdziesiąt osiem procent mężczyzn ma penisa o długości piętnastu do siedemnastu centymetrów, to większość z nich deklaruje, że chcę powiększyć swojego członka. Na szczęście współczesna medycyna pozwala przeprowadzić ten zabieg bezinwazyjnie i stosunkowo tanio, a rynek pełen jest suplementów, tabletek i kremów zwiększających objętość przyrodzenia oraz jego długość.

#1 Member XXL

Ocena ekspertów: 4.9

Preparat Member XXL to bezinwazyjny i w stu procentach bezpieczny sposób na szybkie powiększenie oraz pogrubienie penisa w domowych warunkach. Pozwala na zwiększenie długości członka o 2 centymetry już podczas pierwszych trzech tygodni kuracji. Centymetry przyrastają stopniowo, aż do spektakularnego wydłużenia przyrodzenia o 9 centymetrów. Naturalny dobrze przebadany skład powoduje, ze preparat jest doskonale tolerowany i nie wywołuje skutków ubocznych. Sprawdź teraz Aktualne Promocje Member XXL.

W skład preparatu Member XXL wchodzą znane od wielu lat w medycynie naturalnej czy tradycyjnej składniki. Innowacją i wyróżniającym preparat na tle innych jest posunięciem jest taki dobór proporcji składników, by działać szybko i skutecznie. Główne składniki preparatu Member XXL to ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, korzeń żeńszenia, ekstrakt z pieprzu czarnego oraz ekstrakt z szafranu. Szczegółowy opis Member XXL znajdziecie tutaj.

Pogrub i powiększ penisa. Jakie efekty? – Sprawdź opinie i efekty stosowania na stronie producenta.

#2 XtraSize

Ocena ekspertów: 4.8

Xtrasize to taki nasz nowoczesny wspomagacz. Delikatna korekta natury. Preparat który rozwiązuje nasze problemy. Podstawowym z nich jest niewłaściwe ukrwienie penisa. Wielkość penisa jest skorelowana z sprawnym przepływem krwi. Im krążenie jest sprawniejsze tym lepsze efekty. Stosowanie Xtrasize to zapewnia. Kuracja w sposób zdecydowany wpływa na pobudzenie krążenia krwi w członku oraz zwiększa chłonność i sprawność ciała jamistego. Sprawdź teraz Aktualne Promocje Xtrasize.

Xtrasize to preparat w stu procentach bezpieczny dla naszego zdrowia. To nie jest oczywiste w przypadku innych preparatów dostępnych na rynku. Na szczęście w tym wypadku niczym nie ryzykujemy. Składniki zawarte w Xtrasize są naturalne. Od wielu lat stosowane w medycynie naturalnej. A cała formuła została sprawdzona i wielokrotnie przebadana. Jesteś całkowicie bezpieczny używając preaparatu Xtrasize. Szczegółowy opis Xtrasize znajdziecie tutaj.

#3 PeniSizeXL

Ocena ekspertów: 4.5

PeniSize XL to rewolucyjny produkt, którego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami oraz opiniami konsumentów. W odróżnieniu od wielu podobnych suplementów nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych dla naszego organizmu i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Wynika to z faktu, że PeniSize XL jest oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Jednocześnie w odróżnieniu od suplementów, które mają często źle dobrane dawki substancji aktywnych, jest niezwykle skuteczny. Sprawdź teraz Aktualne Promocje Penisize XL.

Sekretem sukcesu PeniSize XL jest jego skład. To wyjątkowa formuła stworzona na bazie wyciągów roślinnych, których właściwości są znane od wieków, choćby w kulturze chińskiej. Mieszanka została oparta na bazie wyselekcjonowanych ziół, które mają zastosowanie lecznicze i znajdują od lat zastosowanie w medycynie naturalnej. Co istotne, zostały one dobrane w ten sposób, aby działanie jednego składnika, stymulowało aktywność pozostałych. Dzięki temu całość działania suplementu jest skuteczniejsza i wydajniejsza. Szczegółowy opis Penisize xl znajdziecie tutaj.

Produkt zawiera tylko naturalne ekstrakty roślinne – Sprawdź opinie i efekty stosowania na stronie producenta.

#4 Natural XL

Ocena ekspertów: 4.1

Produkt jest naturalny i bezinwazyjny. Odpowiada również za wspomaganie popędu płciowego oraz wzmocnienie potencji. Suplement działa w bardzo prosty sposób. Zwiększa napływ krwi do członka i wentylację azotu, co z kolei powoduje poszerzenie się naczyń krwionośnych tam zawartych i w efekcie powiększenie męskiego przyrodzenia. Czyli po prostu mocniejsze grubsze i trwalsze erekcje. Sprawdź teraz Aktualne Promocje Natural XL.

Dodatkowo Natural XL wzmaga produkcje testosteronu co pozytywnie wpływa na libido i ogólna sprawność seksualną. Sam suplement jest złożony tylko z naturalnych składników. Arginina to aminokwas o wszechstronnym działaniu wzmacniającym organizm oraz usprawniającym funkcje seksualne. Szczegółowy opis Natural XL znajdziecie tutaj.

Mocniejsze i trwalsze erekcje teraz są możliwe – Sprawdź opinie i efekty stosowania na stronie producenta.

#5 PRO Long System

Ocena ekspertów: 4.0

To urządzenie dzięki któremu właściwie każdy mężczyzna jest w stanie powiększyć swojego penisa. Efekt jaki możemy osiągnąć jest imponujący. Stosując ten system możemy w zaledwie pół roku powiększyć nasze przyrodzenie o dwa i pół do siedmiu i pół centymetra. Obecnie Pro Long System jest uznawany za jedną z najbardziej skutecznych metod powiększania członka. Potwierdzają to zarówno badania kliniczne jak i opinie ekspertów i głos milionów usatysfakcjonowanych klientów, którzy przekonali się jak ogromny wpływ ma rozmiar penisa na jakość całego życia. Sprawdź teraz Aktualne Promocje PRO Long System.

ProLongSystem został stworzony na podstawie tych samych danych medycznych które były stosowane w badaniach nad wydłużaniem kończyn. To swoiste połączenie siły trakcji z ćwiczeniami rozciągającymi, które mają na celu zwiększenie elastyczności skóry i wspomożenie jej właściwości regeneracyjnych. Pro Long System wydłuży penisa w sposób trwały, bez efektów ubocznych i bez bólu. Szczegółowy opis PRO Long system znajdziecie tutaj.

Powiększ penisa dzięki ćwiczeniom rozciągającym – Sprawdź opinie i efekty stosowania na stronie producenta.

Powiększanie penisa. Domowe sposoby

Zanim zdecydujemy się ruszyć na zakupy, powinniśmy wypróbować domowe sposoby na powiększenie penisa. Wielkość członka i jego prawidłowe funkcjonowanie zależą w głównej mierze od stopnia wypełnienia krwią ciał jamistych i gąbczastych. Powiększanie penisa jest zatem ściśle skorelowane ze sprawnym funkcjonowaniem układu krążenia. I tego miejscowego, który występuję w okolicach członka oraz całego układu krążenia. Paradoksalnie zatem odpowiedzią na pytanie, jak naturalnie powiększyć penisa jest większa aktywność fizyczna i ruch. Rozmiar penisa zależy też od wagi ciała mężczyzny oraz sposobów odżywiania się. Utrata otyłości brzusznej to naturalne powiększenie penisa nawet o jeden do dwóch centymetrów. Korzyści daję też rezygnacja z jedzenia tłustych, bogatych w węglowodany produktów spożywczych. Chodzi tu głównie o tak zwane „śmieciowe żarcie” w postaci pizzy, frytek, hamburgerów i wszelkiej maści fast foodów. Zdrowa dla serca dieta oparta na warzywach i owocach poprawi funkcjonowanie układu krążenia, a tym samy choćby pogrubienie penisa.

Korzystne są dla nas też ćwiczenia, które możemy samodzielnie wykonać w zaciszu domowego ogniska. Są to choćby ćwiczenia mięśni dna miednicy, czyli tak zwane ćwiczenia mięśni Kegla. Wykonuje się je tak samo, jak w przypadku kobiet i polegają na naprzemiennym zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni. Te należy napinać na trzy sekundy około trzydziestu razy na jedną serię. Można je swobodnie wykonywać podczas codziennych czynności domowych jak na przykład oglądanie telewizji. Dzięki stosowaniu ćwiczeń mięśni Kegla zwiększamy ukrwienie okolic miednicy, co może się przełożyć bezpośrednio na rozmiar penisa. Naturalne sposoby na powiększenie penisa, to także ćwiczenia określane terminem jeqling. Niestety ich stosowanie może powodować występowanie niepożądanych skutków ubocznych, dlatego większość ekspertów zaleca rezygnacje z tego typu ćwiczeń. Ostatecznie możemy skorzystać z urządzeń, które mają za zadanie mechaniczne przedłużenie penisa. Ich działanie opera się na rozciąganiu członka oraz korygowaniu krzywizny. Wiele z tych urządzeń przeszło badania, które miały odpowiedzieć na pytanie, czy da się powiększyć penisa tą metodą. Ich olbrzymią wadą jest dyskomfort używania urządzenia. Musimy je nosić na sobie przez wiele godzin i być bardzo uważnym w obsłudze, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Jak powiększyć penisa za pomocą tabletek i kremów

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na powiększenie penisa, są powszechnie dostępne na rynku tabletki, suplementy i krem na powiększenie penisa. Ich zaletą jest komfort stosowania. Tabletki na porost penisa po prostu łykamy raz lub dwa razy dziennie, popijając dużą ilością wody. Żel na powiększenie penisa wcieramy od żołędzia do podstawy przez około dziesięciu minut i czekamy, aż żel wchłonie się w skórę. Najkorzystniej jest wykonać tę operację po porannym i wieczornym myciu całego ciała. Dużą zaletą tych produktów jest bezpieczeństwo ich zastosowania. Tabletki na penisa mają w większości wypadków całkowicie naturalny skład i są oparte o wyciągi roślinne oraz zestaw minerałów i witamin. Dzięki temu nie musimy się obawiać wszelkich negatywnych skutków ubocznych i zagrożenia naszego zdrowia i życia. Przy zakupie tabletki na powiększenie penisa warto jednak zachować ostrożność. Produkty tego typu powinny być kupowane tylko i wyłącznie w aptekach lub sklepach internetowych, co do których mamy pewność, że ich właściciel jest uczciwy. Nie zaleca się kupowania preparatów, które mają zwiększyć długość penisa na podejrzanych aukcjach internetowych czy też na około osiedlowych bazarach. Nie jesteśmy bowiem wtedy w stanie zweryfikować, czy skład suplement zawiera naprawdę skład, jaki jest deklarowany przez producenta tabletek na powiększenie penisa. Forum czy strony w Internecie pełne są ogłoszeń od niezweryfikowanych sprzedawców, a jakość ich podrobionych suplementów często odbiega od przyjętych przez producentów standardów. W efekcie oszczędność kilku złotych może nas narazić na przyjmowanie produktu nieznanego pochodzenia o nieznanym składzie i spowodować ewentualny uszczerbek na naszym zdrowiu.

Pozostaje oczywiście odpowiedź na pytanie o skuteczne działanie środków na powiększanie penisa. Opinie na ten temat są raczej zgodne, nawet najlepsze tabletki na powiększenie penisa nie pomogą nam, jeśli nie zastosujemy metod domowych i nie ograniczymy jedzenia złej jakości, nie zaczniemy się ruszać i nie zmienimy stylu swojego życia. Musimy bowiem mieć świadomość, że wszystkie te sposoby na powiększenie penisa są nam w stanie pomóc, tylko przy funkcjonowaniu zdrowego organizmu. Ich działanie polega na pobudzaniu funkcji, które odpowiadają za długość i wielkość penisa. I okażą się niezwykle skuteczne, kiedy wspomożemy jednocześnie swój organizm. Przypomina, to trochę działanie suplementów diety i wszelkich środków na odchudzanie. Mogą one nam wydajnie pomóc zrzucić kilka zbędnych kilogramów, ale nie zadziałają, jeśli po zażyciu tabletki na odchudzanie nadal zjemy obiad złożony z dużej pizzy, słodkiego gazowanego napoju i hamburgera.

Powiększanie prącia działa tu na dwa najważniejsze rozmiary. Wielkość penisa oraz jego grubość. Tabletki oraz kremy powodują znaczące zwiększenie dopływu krwi do prącia, co praktycznie natychmiast wydłuża nam długość penisa. Długotrwałe stymulowanie tego procesu powoduję pogrubianie penisa. Środki te powodują też stymulacje produkcji hormonów, które są w naszym organizmie odpowiedzialne za wzrost poziomu testosteronu. Ten ma z kolei bezpośrednie przełożenie na grubość penisa. Ostatecznie, dzięki wyciągom roślin i lepszej kondycji organizmu osiągamy poprawę naszej kondycji seksualnej. Jesteśmy w stanie uprawiać seks dużo częściej niż dotychczas oraz intensywniej. Zwiększa się wrażliwość naszego ciała na bodźce seksualne i łatwiej jest nam pobudzić i doprowadzić członka do stanu erekcji. Poprawie ulega też jakość i obfitość wytrysku. Nie tylko jest on dużo bardziej okazały, ale też uzyskujemy większą kontrolę nad jego czasem. Efektem uzyskujemy dużo większą erekcję, a jeśli nawet odpowiednie środki na nas nie zadziałają w stu procentach, tak jak obiecuje to producent, to zyskujemy bardzo pozytywny efekt w postaci polepszenia jakości naszego życia seksualnego. Tak więc na pytanie, czy można powiększyć penisa, trzeba odpowiedzieć, że tak i jest to zabieg stosunkowo prosty, aczkolwiek wymagający od nas regularności, dyscypliny i umiejętności rezygnacji z pewnych przyzwyczajeń.

Co zawierają tabletki na powiększenie penisa

Wszyscy mężczyźni zastanawiający się jak powiększyć sobie penisa lub jak pogrubić sobie penisa, zanim zdecydują się na działania radykalne w postaci zastosowania urządzeń mechanicznych czy operacji, powinni spróbować leczenia suplementami. Jest ono nie tylko dużo wygodniejsze, ale też bezpieczne dla naszego zdrowia. Aby to zobrazować, trzeba wspomnieć o składzie tego typu tabletek czy suplementów.

W przytłaczającej większości z nich znajdziemy choćby miłorząb japoński. Uznawany jest on za jeden z najstarszych gatunków drzew, występujący aktualnie na ziemi. Od wieków też jest wykorzystywany w medycynie ludowej i naturalnej. Jego korzystne działanie na krążenie zostało wielokrotnie potwierdzone. Przy okazji miłorząb japoński wpływa pozytywnie na naszą pamięć. Za każdym razem, kiedy pojawia się pytanie, jak wydłużyć penisa, nasuwa się nam na myśl korzeń żeń-szeń. To prawidłowe skojarzenie, bo roślina ta jest znana ze swoich właściwości, jako afrodyzjak. W praktycznym rozumieniu działa bardzo korzystnie na ruchliwość plemników, podnosząc jednocześnie ich jakość. Ma też bardzo pozytywny wpływ na poziom libido i redukcje stresu. Jak większość składników, które możemy spotkać w tego typu tabletkach, także korzeń żeń – szeń ma wpływ na poprawę jakości krążenia, dzięki czemu wpływa na likwidacje problemów z erekcją. Stosunkowo często natykamy się też na wyciąg z palmy sabałowej. To roślina, która występuję głównie w południowej części Ameryki Północnej, a jej owoce znane są z wpływ na poziom libido. To nie jedyna jej zaleta, bo oprócz tego palma sabałowa łagodzi stany zapalne, redukuje skurczę mięśni i jest powszechnie wykorzystywana do leczenia chorób pęcherza moczowego, a także przypadłości związanych z gardłem, płucami czy piersiami. Johimbina uzyskiwana jest natomiast z kory drzewa johimby lekarskiej. W odpowiednio dobranych dawkach skutecznie leczy problemy z osiągnięciem orgazmu i pomaga nawet w przypadku długotrwałej impotencji.

Z bardziej znanych składników należy też wspomnieć o Muira Puama, która oddziałuje pozytywnie na cały układ nerwowy. Redukuje poziom stresu oraz przyczynia się do wzrostu libido. Tak u mężczyzn, jak i u kobiet. Podobnie działa Catuaba, która jest znanym afrodyzjakiem z północnych obszarów Ameryki Północnej. Ostatecznie mamy też buzdyganek naziemny, który stosowany jest od wieków na podniesienie płodności oraz libido.

Całość składników dopełniają oczywiście witaminy, głównie z grupy E oraz B. Witamina E nazywana jest nie bez powodu witaminą młodości, a witamina B6 ma bardzo pozytywny wpływ na układ krążenia i jest zalecana choćby przy wszelkich schorzeniach sercowo – naczyniowych. Nie bez znaczenia są też minerały, z których najważniejszy jest cynk. One także znajdują się w przytłaczającej większości suplementów. Możemy zatem podsumować, że choć nie jesteśmy w stanie potwierdzić wszystkich deklarowanych przez producentów efektów działania tego typu środków, to sam ich skład nakazuje stwierdzić, że mogą one mieć raczej pozytywny wpływ na nasze ogólne zdrowie oraz życie seksualne.

Redakcja PoradyLekowe.pl
Cześć, miło nam, że czytasz nasze artykuły - jeśli masz jakieś pytania - pytaj - jesteśmy do usług! Tomek - pasjonat nowoczesnych technologii, trochę geek - poszukuję pomysłu na życie, udzielam się w internetach. Ewelina - miłośniczka zdrowia, diet i zdrowego odżywania. Południami siedzę na siłowni, a wieczorami się nie nudzę ;) Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, jak nam coś wpadnie do głowy to na pewno napiszemy!
Dziękujemy za przeczytanie artykułu, podobał się?
Aktualna ocena to 5,00 / 5 , a głosowało na niego: 1
Będzie super, jeśli zostawisz nam mały feedback w postaci oceny: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Cię zainteresować:

Wpisz czego szukasz i naciśnij enter. Naciśnij ESC aby wyjść.

Do góry